PABLO

kim jesteśmy

System PABLO jest realizacją współpracy i3P i Novatel – firm łączących pasję, umiejętności i doświadczenie w obszarach komunikacji krytycznej i automatyki przesyłowej.

PABLO – Personalny Asystent Bezpieczeństwa i Lokalizacji Osób to rozwiązanie kategorii PSIM (Physical Security Information Management) adresowane do przedsiębiorstw, dla których szczególnie istotne jest bezpieczeństwo pracowników realizujących zadania w warunkach niebezpiecznych oraz wymagających nieprzerwanej komunikacji. Szczególnymi odbiorcami naszego rozwiązania są osoby odpowiedzialne za nadzór BHP oraz kierownicy utrzymania ruchu.
Nasze nieszablonowe pomysły i stworzona przez nas technologia wspierają procesy bezpieczeństwa funkcjonalnościami, jak:

– monitorowanie i wizualizacja położenia pracowników krytycznych na mapie przedsiębiorstwa:

– lone-worker
– man-down
– automatyczne strefy bezpieczeństwa
– zbiorcze powiadomienia i alarmy
oraz
– zintegrowana komunikacja radiowo-interkomowa wiodących producentów Hytera DMR i Zenitel

PABLO monitoruje pracowników zarówno w przestrzeni otwartej jak również w pomieszczeniach tłumiących sygnał GPS. System daje informację o lokalizacji i stanie osób pracujących w warunkach niebezpiecznych w sposób niezależny od infrastruktury czy awarii usług operatorów zewnętrznych. Systemy komunikacji konfigurujemy w taki sposób, aby w sytuacji poważnej awarii zapewnić łączność głosową zespołom kryzysowym.

Dlatego PABLO jest systemem wspierającym KRYTYCZNE procesy bezpieczeństwa w zakładach przemysłowych.

Jesteśmy profesjonalistami z ponad 30-to letnim doświadczeniem wypracowanym w licznych projektach dużej i mniejszej skali realizowanych w Polsce i za jej granicami.
Wśród odbiorców naszych usług darzących nas zaufaniem możemy wyróżnić branżę hutniczą i innowacyjną jak Saint-Gobain, przemysł piwowarski (Kompania Piwowarska, Grupa Żywiec, Van Pur), tytoniowy (British American Tobacco) i meblarski (Grupa Forte).

Z przyjemnością podejmiemy się i Twoich wyzwań.

Postaw na

Nowoczesny i bezpieczny zakład produkcyjny!

Nasz Zespół

Zawsze dbamy o najwyższą jakość!

adaś_cut_2

Adam Gregorczyk

Współtwórca Systemu PABLO. Posiada ponad 30 lat doświadczenia w nawiązywaniu kontaktów handlowych. Odpowiada za integrację systemu PABLO z interkomami oraz nagłośnieniem firmy Zenitel.

Tomek

Tomasz Puczyłowski

Projektant systemów automatyki przemysłowej. Inżynier z ponad 35-letnim doświadczeniem w branży. Współtwórca Systemu PABLO. Odpowiedzialny za rozwój techniczny, ekspert i pasjonat radiokomunikacji.

Seba_202101_Small

Sebastian Drożdżał

Współtwórca Systemu PABLO. Odpowiedzialny za rozwój produktu. 20+ letnie doświadczenie w branży IT, zarządzania usługami oraz bezpieczeństwa i optymalizacji procesów.

IMG_20210531_113815_cut

Zespół Novatel

Grono specjalistów, którzy zapewniają wsparcie techniczne oraz dbają o System PABLO.

Dlaczego z nami współpracować ?

Nasze wartości:

Dbamy o to, aby każdy projekt poprowadzić indywidualnie. Wszystko jest spersonalizowane i dobierane pod potrzeby klienta. My zajmujemy się uzyskaniem wszelkich koniecznych pozwoleń i kompleksowo prowadzimy projekt od A do Z. 

Nasi Klienci

O systemie PABLO:

Logo-Pablo-450x450-001
"Zrealizowana inwestycja wygenerowała następujące korzyści:
-Poprawa bezpieczeństwa.
- Szybka reakcja w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia.
- Efektywniejsze zarządzanie w sytuacjach kryzysowych.
- Skrócenie do minimum procedury meldowania czasowego.
- Poprawa organizacji pracy poprzez efektywniejszą komunikację, zmniejszenie przerw w produkcji."
Grzegorz Kazana, Utilities Manager British-American Tobacco
Logo-Pablo-450x450-001
"Uruchomiony system zapewnia pokrycie zasięgiem łączności głosowej w każdym, nawet najbardziej odległym miejscu zakładu pracy (tam, gdzie nie ma zasięgu sieci GSM)."

"Przedmiotowe zadanie zostało wykonane rzetelnie, profesjonalnie, terminowo oraz zgodnie z zawartą umową. System komunikacjo rekomendowano do innych browarów Grupy Żywiec."
Michał Makuch, Kierownik ds. Techniki
i Inwestycji
Grupa Żywiec